Sahte Dekont Hazırlama & Yapma

banka dekontu

Sahte dekont hazırlama 1.000 tl dir. Pazarlık yoktur, taslak hazırlanmaz ödeme peşindir.  Öncelikle belirtmek isteriz ki sahte dekontlar birebir orjinal formatta bankadan çıkartılmış gibi hazırlanır. Özellikle şaka amaçlı fake dekont yapma talep edilmektedir. Afad a para gönderdim, şaka amaçlı dekont istiyorum taleplerinize karşın sizlere profesyonel tüm bankaların dekontlarını hazırlıyoruz.

Dekont hazırlama ücretimiz 1.000 TL dir. Taslak Hazırlanmaz ÖDEME PEŞİN

Garanti bankası, iş bankası, ziraat, yapıkredi, akbank ve diğer tüm bankalar portföyümüz vardır. Dekont yapma fiyatımızın 1.000 TL olduğunu bilmenizi isteriz, istediğiniz dekont tutarı her ne kadar olursa olsun fiyatımız sabittir. Dekontlar size pdf formatında bankadan indirilmiş gibi gönderilir. Karekodlu ve orjinal birebir hazırlanırlar.

Kızılay, mehmetçik vakfı, Afad ,Ahbab ve diğer tüm kurumların şaka amaçlı para göndermişsiniz gibi dekontları hazırlanmaktadır. Bu dekontlar her ne kadar gerçekçi olsada mizah amaçlı hazırlanır, bu sebeple dekontları sadece bu amaçla kullanmanızı rica ederiz.

ÖRNEK DEKONTLARIMIZ

LÜTFEN DİKKAT

Ödeme konusunda öncelikle bilgilerinizi whatsapp üzerinden yazarsınız, ödemeyi yaparsanız kısa sürede dekontunuz hazırlanır. Dekont ücretimiz : 1.000 TL dir. PAZARLIK YOKTUR. ÖDEME PEŞİN ALINIR. DEKONTTA ÖNCE TASLAK HAZIRLANMAZ ÖDEME PEŞİNDİR. ISRARCI OLMAYINIZ.

WhatsApp Yazınız