Diploma Yorumları

Değerli müşterilerimiz diplomanızı teslim aldıktan sonra ve edevlet onayınız işlendiğinde lütfen firmamız hakkında yorumlarınızı bekleriz.

Yorumlarınızı olumlu ve olumsuz hepsi onaylanacaktır.

Subscribe
Bildir
guest
55 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hasan E
Hasan E

arkadaşlar 6 ay önce aldım, edevlet onaylı aldım, halen edevlette görebiliyorum, bir sorun yaşamadım, ödemede ve iletişimde de sorun yok.

Sezen
Sezen

herşey güzel ama kargo uzadı 2 gün dediler ama 1 haftada kargo ulaştı.

Ahmet Y.
Ahmet Y.

Belge alımımız son derece memnuniyet vericiydi. Kargo zamanında geldi ve belge eksiksiz ve düzgün bir şekilde teslim edildi.

Deniz K.
Deniz K.

Belgeleri satın alırken bazı endişelerim vardı, ancak kargo hızı ve kalitesi beni olumlu bir şekilde şaşırttı. Şimdi daha fazla belge siparişi vermek istiyorum

Derya B.
Derya B.

Kargolar birkaç kez gecikti, ancak belgeler her zaman beklediğim gibi geldi. Şu ana kadar memnunum.

Gülay A.
Gülay A.

Belgeleri aldım, ancak kargo süresi biraz uzundu. Ancak ürünlerin kalitesi beklentilerimi karşıladı

Burcu
Burcu

Kargo süresi ve belge kalitesi konusunda herhangi bir sorun yaşamadım. Teşekkür ederim

Hasan
Hasan

Belge alımı sırasında hiçbir sorun yaşamadım. Ancak kargo hızı bazen iyileştirilebilir.

Tufan
Tufan

Belgeleri hızlı bir şekilde teslim aldım, ancak bazıları hafifçe yırtılmıştı. Tekrar kargo yaptılar telafi ettiler. Daha iyi paketleme gerekebilir.

Yunus G.
Yunus G.

Kargolar zamanında geldi ve belgelerle ilgili herhangi bir sorun yaşamadım. Kesinlikle tekrar sipariş vereceğim. Aldığım belgeler kesinlikle işime yaradı. zaten edevlet onaylı olduğundan sorun olmadı.

Ahmet Y.
Ahmet Y.

Belge alımımızın başından sonuna kadar her şey mükemmeldi. Kargo hızı ve belge kalitesi harikaydı, bu fiyata ve bu güven işbirliği ile çok memnun kaldık. Aileme götermelik diploma yaptırdım.

Taner N.
Taner N.

İlk siparişimde bazı sıkıntılar yaşadım, ancak müşteri hizmetleri hızla sorunumu çözdü. Sonraki alımlarım sorunsuzdu.

Görkem U.
Görkem U.

Kargo gecikmeleri beni biraz rahatsız etti, ancak belgeler kaliteliydi. Yine de bu hizmeti tavsiye ederim.

Tuncay H.
Tuncay H.

Belge alımı sırasında birkaç eksiklik yaşadım, ancak firma bu sorunları hızla çözdü. Edevlet onayında sorun olmadı. Müşteri memnuniyetine önem veriyorlar

Olcay S.
Olcay S.

Kargoların zamanında ulaşmasını beklerken birkaç gün gecikme yaşadık. Kargo firmasını değiştirmeniz gerekir, Ancak belgelerimiz mükemmel durumdaydı.

Sevim H.
Sevim H.

Genel olarak memnunum, ancak daha hızlı kargo seçenekleri sunulsa daha iyi olurdu. Ama edevlet onayı ve diplomaların kalitesi sorunsuz.

Sevim H.
Sevim H.

Genel olarak memnunum, ancak daha hızlı kargo seçenekleri sunulsa daha iyi olurdu. Edevlet kaydı olumlu diploma kalitesi de güzel ama kargo süresi biraz uzun oldu.

Mehmet A.
Mehmet A.

Diplomayı ilk kez satın aldım ve genel deneyimim olumlu oldu. Ancak kargo hızı biraz daha iyileştirilebilir. Belge kalitesi ve müşteri hizmetleri konusunda hiçbir şikayetim yok.

Hakan C.
Hakan C.

Bu firmadan uzun süredir belge alıyorum ve genellikle memnunum. Ancak son zamanlarda kargo süresinde bazı gecikmeler yaşandı. Bu konuda daha fazla hassasiyet beklerim.

Perihan L.
Perihan L.

İlk başta belge alımımda bazı sıkıntılar yaşadım, ancak müşteri hizmetleri bu sorunları hızlıca çözdü. Sonraki alımlarım çok daha sorunsuzdu. Firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önemi takdir ediyorum

serhat
serhat

diploma söz verildiği gibi zamanında ulaştı edevlet için 4 gün dendi ancak doğru söylemek gerekirse 1 hafta sürdü, ama yinede işlerini doğru yapıyorlar

hasan
hasan

daha önce başka bir sitede paramı aldılar ve diplomamı göndermediler ama bu sitede söz verildiği gibi her şey zamanında yapıldı tavsiye ederim. Tek dikkat etmeniz gereken kargo firmasını iyi takip edin bazen gec getirebiliyorlar diplomaları

Tülay
Tülay

indirim yapılmıyor fiyatlar biraz pahalı öğrenciyiz sonucta biraz indirim yapılabilir sonucta aileye göstermelik diploma, neyseki kargo geldi birebir hazırlanmış sorun yaşamadım.

Yasemin G.
Yasemin G.

whatsapp dan önce diploma taslağı gönderdiler sonra para istediler gönderdik kargo ile gönderdiler, kargo geldi şimdi edevlet kaydı için beklemedeyim, inş sorun yaşamam

Tuncay Y.
Tuncay Y.

hayatımda ilk defa bu işe girdim, neyseki hakkıyla parasını hak ederek beni üzmediler ve diplomam geldi.

Yılmaz D.
Yılmaz D.

edevlet onayı yapıldı diploma geldi, fiyatları da iyi, 3 ay oldu edevlette hala kaydım duruyor, sınır yok dediler inşallah dedikleri gibi olur.

Ümit N.
Ümit N.

aileme diplomamı gösterdim anlamadılar gayet başarılı.

Zeynep U.
Zeynep U.

şimdiye kadar neden açıköğretim de okumaya çalışmışım zaman kaybetmişim keşke daha önce buradan parayla lise diploması alsaydım

Kenan F.
Kenan F.

anadolu üniversitesi diploması sipariş verdim 3 gün sürdü kargosu edevlet onayı için haber bekliyorum geri dönüşü buradan ileteceğim

Doğu G.
Doğu G.

lise diplomam geldi buradan bunu yazmam gerekiyor cunku bende sizler gibi kafam da soru işaeti vardı

Ecra
Ecra
Reply to  Doğu G.

Benimde diplomam geldi çok mutluyum, ailemden büyük sıkıntı yaşıyordum neyseki gerçek diploma hayallerimi gerçekleştirdi.

Nihal C.
Nihal C.

benim diplomam çok uzun sürdü gelmesi okullar kapandı diplomamı zamanında göndermediler neyse geldi ama iş işten gecti çok aceleniz varsa lütfen not ettirin yoksa benim gibi 2 hafta kargo beklersiniz diploma sorunsuz geldi ama gec geldi.

Mehmet C.
Mehmet C.

edevlet kaydı yapacaklarını tahmin etmiyordum ama gerçekten inanılmaz panelimde mezun belgesi çıkartabiliyorum. şaka gibi gerçekten.

Şenol A.
Şenol A.

açıköğretim kaydım vardı mezun olmak istedim edevletten düzenlediler okula gitmeden parayla bu işler nasıl yapılıyor aklım almıyor bence mükemmell hizmet !!

Ahmet Y.
Ahmet Y.

kim inanırdı bana benim gibi adam üniversite mezunu gözüksün gerçekten BRAVOO, parasının hakkını verdiler.

Kemal İ.
Kemal İ.

diploma geldi edevlet kaydını 1 hafta sonra yaptılar tereddütlerim vardı baştan ama şimdi rahatım

Ateş G.
Ateş G.

kargonun geç gelmesi haricinde başka bir sorun yaşamadım edevlet kaydı da oldu minnettarım beni nasıl bir yükten kurtardınız bilemezsiniz

Yusuf R.
Yusuf R.

kardeşime aldık önce kargo gelip edevlet onayı da yapılnca kendimede aldım gayet güvenilir bir yer

Tamer L.
Tamer L.

noter tastik ve transcript dosyası dahil hepsi eksiksiz ulaştı

demet
demet

bugun sipariş verdik 4 gün sonra ulaştı edevlet onayı da henuz panelimde göremedim ancak 1 hafta süreceğini söylediler umarım sorun yaşamam

Ece
Ece

aileme göstermek için diploma siparişi verdim diploma geldi birebir anlamadılar herşey yolunda zaten bunu gecici olarak yaptırdım diplomamı seneye alacağım o zaman kadar zaman kazandırdı.

Abduleyev
Abduleyev

ben azerbaycan dan dipariş verdim kargo 10 günde ulaştı sanırım savaştan dolayı kargolar gecikiyor ama kargom geldi çok güzel yapmışsınız elinize sağlık

Tunç
Tunç

buradan diplomamı hazırlayan herkese teşekkür etmek istiyorum büyük bir dertten kurtardınız sağolun

Nazan
Nazan

diplomam elime geçti, anadolu üniversitesi işletme diploması talep ettim ulaştı, kargo süresi 3 gün dedndi ama 1 haftada ulaştı yinede güvenimi boşa çıkarmadılar, diploma almak isteyenlere önerim noter suretinden 2 adet isteyin şayet firmaya verince sizin elinizde kalmıyor bu sebeple yedekde dursun.

Ulaş V.
Ulaş V.

geçen sene aynı firmadan kendime almıştım uzun süredir de firmada yetkili pozisyonda çalışıyorum sorun olmadı, bu seferde kardeşim için sipariş verdim.

Semiha
Semiha

diplomam nihayet geldi, 1 hafta sürdü edevlette de diplomayı görebiliyorum.

Tarik
Tarik
Reply to  Semiha

Adana ya kargo ankaradan 3 gün sürdü, diplomam geldi, sürekli iletişim halindeler, sorun yaşamadım, öneririm.

Mehmet H.
Mehmet H.

ablam için yaptırdım, önce çok tedirgindim ama sorunsuz bir şekilde diplomam geldi.

Serkan Köksal
Serkan Köksal

evleneceğim kızın ailesi diploma diye tutturdu, nihayet yanıltılmadan diplomamı gönderdiler, internette çok fazla şikayet var ama hepsinin asılsız olduğunu anladım, teşekkürler gercek diploma

Ahmet B.
Ahmet B.

İnternette çok şikayet var ancak gerçek diploma bu konuda tek diploma yapan firma olduğunu kanıtladı, daha önce çok param gitti ama sonunda gerçekten bu işi yapanların bu firma olduğunu anladım, diplomam geldi edevlet onayı da yaptılar, iyiki varsınız .

Ömer E.
Ömer E.

Keisnlikle güven duyabileceğiniz gerçek diploma yapan firma burası boşuna aramayın başka yer.

Ali karcı
Ali karcı

Bende çok memnun kaldım.

ŞENAY
ŞENAY

Benim de diplomam geldi, gerçek anlamda resmi bir diplomam oldu, bunca yıl neden sınavlara girmişim keşke daha önce karşılaşsaydım sizlerle

55
0
Would love your thoughts, please comment.x