diplomauzmani.Com’dan %100 Güven Faktörü Garantisi

Gerçek diploma olarak, Günün sonunda, satın alma işleminizden tamamen memnun olduğunuzdan emin olmak istiyoruz!

Garanti edebileceğimiz bazı şeyler:

  • Sipariş ettiğiniz tüm diplomalar ve yanında gelen transcript ve noter sureti ve (apostil) ürünü alacaksınız.
  • Diplomalarınız doğru yazılacak (kasıtlı yazım hatası yapılmayacak),
  • E-devlet onaylı diplomanızın, kağıdın boyutu, imla, derece ve majör ifadeleri ve seçtiğiniz mühür veya amblem türü ile ilgili olarak orijinal siparişinizde sağladığınız özelliklere uygun olacaktır,
  • Diplomanız lekesiz ve zarar görmeden teslim alınacaktır.

Ürününüzü alırsanız ve bir sorun görürseniz (bazen hatalar OLUR) lütfen hemen bize bildirin. Hatayı derhal düzelteceğiz ve masrafları bize ait olacak şekilde yeniden göndereceğiz.

Garanti edemeyeceğimiz bazı şeyler:

  • Ürünün gerçekleştirmesini istediğiniz şeyi başaracağını garanti etmenin hiçbir yolu yoktur. Herkesin sahte diploma almak için kendi nedenleri vardır – bunu nasıl “kullanacağınız” size bağlıdır.
  • Sadece “yeterince gerçek” değil — makul bir fiyata hızlı geri dönüş sağlayan yüksek kaliteli bir ürün yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Gerçek okul diplomaları binlerce dolara mal olur, alınması aylar sürer ve internetten sipariş edilemez. Lütfen bu yeni ürünün doğasını anlayın. Satın almadan ÖNCE ne kadar “gerçek” göründüklerini görmek için lütfen numunelerimizi yakından inceleyin.
  • Gerçek okul tasarımına veya kağıdına uymuyor. Gerçek okul tasarımlarından oluşan kapsamlı bir veri tabanı tutuyoruz, ancak bazen düzenler değişiyor. Bastırıp göndermeden ÖNCE tasarımı görebilmeniz için HER ZAMAN bir “kanıt” satın almanızı öneririz. Yalnızca birinci sınıf diploma kağıt stoğu kullanıyoruz, ancak herhangi bir okulun kullandığı kağıt türünü tam olarak bilmemiz mümkün değil.

Satın aldığım ürünü alacağımın garantisi nedir?
Ürününüzü alamamaya karşı tamamen korunduğunuzdan emin olabilirsiniz. 1974 Tüketici Kredisi Yasası’nın 75. Bölümü uyarınca, kartı veren kuruluşlar ve perakendeciler, hatalı satın alımlar için ortak sorumluluk alırlar. Kredi kartıyla almadığınız bir şey için ödeme yaparsanız, kart sağlayıcısından geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Çözümümüz, ürününüzü UPS aracılığıyla, imzanız gerekli olacak şekilde göndermektir. Bu şekilde, ürününüzü alacağınızdan emin olursunuz ve biz de ürününüzü aldığınıza dair kanıtımız olur.

Okulların veya Diploma Tasarımların Bildirilmeden Değiştirilmesi Yasaktır!
Diğer şirketler, istediğiniz okulu veya tasarımı sözlü olarak vaat edebilir, ancak başka bir okul adını, başka bir tasarımı veya başka bir dereceyi ve bölümü tamamen size bildirmeden değiştirir. Bunu yapmalarına izin veren “Şartlar ve Koşullar”daki ifadeleri inceleyin.

Biz Herzaman Dürüstlüğü Seçiyoruz. Sipariş Ettiğiniz Diplomayı Yazdıramazsak ve e-devlete işleyemezsek, Sizi Bilgilendiririz Ve Başka Bir Okul Diploması istemezseniz, Anında Tam Para iadesi Yaparız.