Orjinal Gerçek Diploma Nereden Alınır ?

Orjinal gerçek diploma nereden alınır ? Değerli müşterilerimiz 9 yıldır e-devlet onaylı orjinal gerçek diplomaların satışını yapmaktayız.

Diplomalarımız e-devlet onaylı, noter tastikli ve transcript belgesi ile beraber gönderilmektedir. Okulda okumuşsunuz gibi orjinal bir şekilde hazırlanır, sahte diploma değillerdir. Birebir aynı şekilde hazırlanır ve resmi diploma olarak sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

Tüm diplomalarımız gerçek diploma kağıdı noter onayı, ıslak imza, soğuk mühür ve kaşelli olarak güncel dekan ve rektör ve müdürlerinin isimleri ile eskiye yada ileriye dönük tarihli hazırlanabilmektedir. Orjinal gerçek diploma nereden alınır ile iglili tek yapmanız gereken hangi okulun diplomasına sahip olmak istemenizdir. Diploma yapan matbaalar olarak hizmet vermekteyiz.

Gerek diplomalar hemen hemen tüm sektör lerde rahatlıkla kullanılabilir, whatsapp referanslarımız dan da anlaşılacağı üzere diploma siparişi veren müşterilerimiz her anlamda verdiklerini paranın karşılığını aldılar, özellikle kamu alanlarında da kullanılan birebir özellik ve görüntüde olan orjinal gerçek diploma nereden alınır ile sizde hayalinizdeki işe kavuşabilirsiniz.

Nasıl gerçek diploma siparişi verebilirim ?

Sitemizde talep formu var hem lise için hemde üniversite için, tercihinize göre form doldurduğunuzda müşteri temsilcimiz size özel bir diploma taslağı oluşturur, bu size bir referans vermesi ve demo bir çalışmayı hedefler.

Akabinde diploma taslağını onaylarsanız ön ödeme yaparsınız ve size diplomanız aynı gün için de matbaa ofisimizde basılıp kargo edilir. Sonrasında 4 gün içinde edevlet panelinizde diplomanızı görürsünüz, geri kalan ödemeyi de e-devlette çıktıkdan sonra aydan aya taksitle ödeyebilirsiniz. Yani kısaca ödemesi ;

2.000 tl ön ödeme ile başlıyoruz, akabinde en geç bir hafta sonra edevlette görünür,
edevlette çıktıktan sonra her ay ay ödeme yapabilirseniz taksitle toplam da önlisans 8.000 tl lisans 10.000 tl dir.

Bizden gerçek diploma satın alanların whatsapp yazışmalarını (izin alınarak yayınlandırlar) görüntüleyebilirsiniz.