Diploma Yapma Programı

diploma yapma programı

Diploma yapma programı oldukça aranan ve insanların dilediği gibi kendi diploma ve sertifikasını yapmak için kullandığı programlardır, hatta evde diploma yapma gibi aramalarda var. Sahte diploma programların içinde dilediğiniz yazı karakteri, hologram çeşitleri, diploma formatları bulunmaktadır.

Ancak bu böyle değildir,

1. Hiç bir zaman bir diploma yapma programı yoktur.

2. Diplomalar öncelikle sadece bir program yardı ile hazırlanamazlar,

3. Evet taslak anlamında Photoshop, Corel, Freehand ve illüstratör gibi programlar birlikte kullanılır,

4. Örneğin kenar desenleri için illüstratör içerik için corel, ve nesne çizimleri tasarlama için photoshop kullanılır, ancak buda yetersizdir.

Hologram kısmı programla değil matbaa makinelerinde hazırlanır belli bir kalıplar vardır ve hologram etiketi üzerine basılır. Soğuk damga içinse doğuk damga makinaları kullanılır. Diplomalar bilinenin aksine basit bir program yardımı ile hazırlanmazlar, uzmanlık ve ustalık gerektirir.

İşte bu noktada olarak sizlere profesyonel brebir üniversite ve lise diplomaları hazırlıyoruz, her biri kendi okulunun birebir orjianlliğinde ve tasarımında hazırlanır, her yıl diplomalar belli bir güncellemeye denk gelir bizde yakinen takipçisi olduğumuz okulların diplomalarını hazırlamaktayız