Özel Sektör için Lisans Diploması

özel sektör için lisans diploması

Özel sektör için lisans diploması sınavsız diploma almak konunusunun önemi, maaş farkları, e-devlet onaylı diplomanın avantajları ve diğer hususlarda sizlere bilgi vermek istiyoruz.

E-devlet Onaylı Diplomanın Avantajları

Sahte diploma elbette sizlere kısa vadede mutlu etsede uzun vadede sorunlar çıkartabilir, bu sebeple e-devlet onaylı diplomanızın olması sizlere garantili bir iş kariyeri sunar. Okula gitmeden zaman kaybetmeden sınava girmeden sizlerde e-devlet kayıtlı lise ve üniversite diploması alabilirsiniz.

Gerçek Diploma Satın Al ile Kariyerde Yükselme

Gerçek diploma satın almak en doğru seçim olacaktır. Kariyeriniz de yükselmenin en iyi yolu elbette gerçek diplomaya sahip olmaktır, bizler sizlere e-devlet onaylı noter suretli gerçek diplomalar sunuyoruz. Her sektör de rahatlıkla kullanılabilen lisans ve önlisans diplomaları ile sizde geleceğinize daha iyi adımlar atabilirsiniz.

2 Yıllık ve 4 Yıllık Üniversite Diploması Olanlar Maaş Farkı

2 yıllık önlisans 4 yıllık lisans diploması arasında % 70 maaş farkı bulunur, örneğin makine teknikerliği alanında bir önlisans diplomanız varsa şimdiki piyasa şartlarında ortalama 12.000 tl maaş alabilirken, sektör de mühendislik fakültesinde makine mühendisliği bölümü mezunu olsanız 26.000 TL ücret ile kariyerinizde günden güne ilerlerken güzel bir maaş ile hayatınızı daha iyi şartlarda sürdürebilirsiniz.

Elbette bu maaşlar yeni mezun yada diplomanısını bu sene almışlar için geçerli değildir bu maaşlar en az 5 yıllık iş tecrübeniz olması durumunda alabileceğiniz ortalama maaşlardır.

İşveren Diploma Sorgulama Sistemi

Şirketler diplomanızı sorgulama gereği duyabilirler, firmanın insan kaynakları bölüm şefi diplomanızın doğrular ve sizin gerçekten mezun olup olmadığınızı belirlemek ister bu onların elbetteki öncelikli görevlerindedir.

Ancak e-devlet onaylı diploma satışı sunduğumuzdan insan kaynakları diplomanızı kontrol etse dahi ed-devlet panelinizde görebilecek hatta okul diploma sorgulama sitesinden de kontrol etseler okulu hangi yılda bitirdiğinizi ders ortalamalarınızı görebilecekler, bu sayede sizler gerçek diplomaya sahip olduğunuz dan hiç bir sorun yaşamayacaksınız.

Yurtdışından Parayla Diploma Almak

Elbette bu da bir seçenek ancak yurtdışı diplomaları ne olduğu belli olmayan fake diplomalardan ibarettir, bu sebeple özel sektör de yurtdışından alınan diplomaların pek geçerliliği bulunmamakta ve sizlere kariyeriniz için bir fayda teşkil etmeyeceklerdir. Biz önermiyoruz, sizlerin de tercihi olmamalıdır.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Sub-domains

GÖSTERMELİK DİPLOMA

2.000 TL

TEK SEFERLİK

E-Devlet Onayı YOK

Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak


LİSE DİPLOMASI

4.000 TL

2.000 TL ÖN ÖDEME X2 TAKSİT

E-Devlet ve Okul Sisteminde Kayıtlı

Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak

ÖNLİSANS DİPLOMASI

8.000 TL

2.000 TL ÖN ÖDEME X4 TAKSİT

E-Devlet ve Okul Sisteminde Kayıtlı


Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak

LİSANS DİPLOMASI

10.000 TL

2.000 TL ÖN ÖDEME X4 TAKSİT

E-Devlet ve Okul Sisteminde Kayıtlı


Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak

WordPress Pricing Table

Yüksek Lisans Maaş Farkı Özel Sektör de Nedir ?

Lisans diplomanızın ortlama maaşını sizlere üsteki konu başlığında anlatmaya çalıştık ancak yüksek lisans maaşları lisansa oranla % 30 farklıdır, yani 25.000 TL lisans diplomasına sahip olan bir kişiye göre, yüksek lisans diploması olan bir personel 34.000 TL gibi ortalama bir maaşa hak kazanabilir.

Özel Sektör de Diplomanın Önemi

Yukarıda anlattığımız bilgiler doğrultusunda diplomanın özel sektör de önemi oldukça önemlidir, kimse bu zaman da diploması olmayana iş vermek istemez, lise diplomanız hatta bu zaman da ilköğretim diploması yerine geçer bu sebeple kendi bilgi becerinize, iş yatkınlığınıza yani hangi sektör de bilgili iseniz o sektör de lisans yada önlisans diploması alarak özel sektör de ilerleyebilirsiniz.

Ancak unutulmamalıdır ki e-devlet onaylı gerçek bir diplomanın önemi sahte diploma gibi atıl yani bir kağıt parçası değildir. E-devlet onaylı gerçek diplomalar sizleri ileriye taşır, zaman kazandırır, yüksek maaşlı bir iş bulmanıza yardımcı olur. Bu anlamda bizlere ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz.

Saygılarımızla..

Kaynak : Sınavsız diploma ile gerçek diploma satışı : sinavsizdiploma.com