Paralı Diploma

Diploma satışı (paralı diploma) yapan matbaa firmamız, yıllardır kimseyi mağdur etmeden satışlarını sürdürmektedir. Medyada çıkan haberlere karşın bizim hiç bir şekilde tıp ve hukuk alanında diploma satışımız bulunmamıştır.

Biz sadece özel sektör de kullanılan diplomaların satışı yaptık, yakın zaman da edevlet kayıtlı diploma satışına başladık. Paralı diploma Fiyatlarımız afaki bir yükseklikle değildir, her zaman  önce kaliteye sonra fiyata odaklandık.

[player id=’736′]

Lise, ön lisans ve lisans derecelerinde sahte diploma satışı yaptık, kullanacak olan müşterilerimize de her zaman hangi alanlarda kullanılacağını belirttik. Diplomalarımızın kalitesi orjinalle aynı görüntüde olduğundan çoğu müşterimiz her alanda kullanılabilir olduğunu sandılar aksine doktor ve hukuk gibi tecrübe gerektiren alanlarda kullanılmaması gerektiğini her zaman dile getirdik.

Sahte diploma sadece özel sektör de kullanılır, devletin hiç bir kolunda kullanılamazlar, özelikle insani durumları tehlikeye sokacak hiç bir alanda diploma da satmadık. Genelde aileye göstermelik diploma ya da özel sektör de kullanılan diplomalar yaptık.

Edevlet kayıtlı diplomalar yurtdışında kullanılmak üzere edevlet kayıtlı vize sorunu yaşatmayacak, oturma izni alma konusunda işinize yarayacak, yurtdışında eğitiminizi tamamlayabileceğiniz diplomaları bizden satın alabilirsiniz.

Tüm hazırlanan diplomalar noter sureti ile beraber gönderilmektedir. Hangi okulun diplomasını sipariş verirseniz o okulun bölgesinde ki noter de noter sureti hazırlanır, noter mühür tarihleri ileri ve geçmişe dönük olabilmektedir. Tamamiyle sizin tercihinizdir.

Diplomaların yanında Transcript ve aspostil de hazırlanmaktadır, transcript bildiğiniz gibi ders notlarınızın bulunduğu belgedir, diplomanızın yanın da ücretsiz olarak göndermekteyiz. Edevlet kayıtlı değilde sahte diploma da alsanız transcript yanında verilmektedir.

Diplomalar greencard kullanımına uygundur. Amerika ya gitmek isteyen yüzlerce kişiye green kart için diploma hazırladık.

Diplomalarımız, diploma kağıdına a3 boyutuna, hologramlı ve kabartmalı baskıdır, yaldızlı olan diplomalar orjinal hali nasıl ise o şekilde birebir hazırlanmaktadır.

Diplomalarda bulunan hologram birebir okulun formatında hazırlanır, yanar döner şekilde parlak hologramlar kullanılır.

Geçmişe dönük yıllara ait de diplomalar yapmaktayız 1980 yılından 2025 e kadar tüm okulların diploma formatları bulunmaktadır, diploma üzerinde yazan müdür, dekan ve rektör isim ve imzaları birebir hazırlanır, imzalar ıslak imzadır ve birebir atılmaktadır.

Fiyatlarımız : Lise için Edevlet kayıtlı : 4000 tl , önlisans 8.000 tl ve lisans diplomaları da 10.000 tl dir ve yıllardır da bir fiyat değişikliği yapmadık.

Ödeme şekli : 2.000 tl peşin geri kalan ücret edevlet kaydı sonrasında ödenir, göstermelik diplomalar yani edevlet kayıtlı olmayan sahte diploma ise fiyat sadece 2.000 tl dir. Dilerseniz önce diplomanızı alırsınız daha sonrada edevlet kaydı talep edebilirsiniz. Ödeme de kolaylıklar sunmaktayız.

Sitede lise ve üniversite için formlarımız mevcut, diploma siparişi vermek isterseniz talep formunu sitemizden eksiksiz doldurmanızı rica ederiz.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Sub-domains

GÖSTERMELİK DİPLOMA

2.000 TL

TEK SEFERLİK

E-Devlet Onayı YOK

Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak


LİSE DİPLOMASI

4.000 TL

2.000 TL ÖN ÖDEME X2 TAKSİT

E-Devlet ve Okul Sisteminde Kayıtlı

Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak

ÖNLİSANS DİPLOMASI

8.000 TL

2.000 TL ÖN ÖDEME X4 TAKSİT

E-Devlet ve Okul Sisteminde Kayıtlı


Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak

LİSANS DİPLOMASI

10.000 TL

2.000 TL ÖN ÖDEME X4 TAKSİT

E-Devlet ve Okul Sisteminde Kayıtlı


Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak

WordPress Pricing Table

Taslaklarımız ücretsizdir, dilediğiniz okulun diplomasının taslağını sitemizden form doldurarak talep edebilirsiniz.