Sahte Diploma Almanın Faydaları

sahte diploma almak

Birinin neden sahte diploma aldığını merak mı ediyorsunuz? Sahte diploma almak için her türlü pratik ve şaşırtıcı sebep vardır ve bunlar insanları kandırmak veya aldatmak için değildir. Sahte bir diploma, onu kendinizi motive etmek, kayıp bir diplomayı değiştirmek veya hatta bir şaka hediyesi olarak kullanmak gibi birçok durumda yardımcı olabilir.

Öyleyse, birinin neden sahte diploma satın aldığını merak ediyorsanız, 10 ana nedeni ve bunların hayatınızı iyileştirmek için nasıl kullanılabileceğini okuyun.

1. Kayıp Diplomayı Değiştirin
İnsanların sahte bir diploma almasının ana nedenlerinden biri, kaybolan bir diplomayı değiştirmektir. Bir lise veya üniversite diplomasını kaybetmek kolay olabilir ve yerine konması zordur, bu nedenle sahte bir diploma almak bu durumda hızlı, kolay ve uygun fiyatlı bir çözüm olabilir.

Benzer şekilde, gerçek diplomanız işteki ofisinizde olabilir ama aynı zamanda ev ofisinizde de olmasını isteyebilirsiniz – artık birçok insan ofis ve evden çalışma arasında zaman ayırıyor. Çevrimiçi olarak yeni bir diploma satın almak kolaydır ve daha sonra bunu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

2. Motivasyon Aracı
Sahte diploma almanın pratik bir nedeni, onu bir motivasyon aracı olarak kullanmaktır. Şu anda bir yeterlilik için çalışıyorsanız, sahte bir dereceye sahip olmak motive olmanıza ve odaklanmanıza yardımcı olabilir. Eğitim yoğun olabilir ve belirli nitelikleri kazanmak uzun zaman alabilir, bu nedenle bakmanız gereken sahte bir diplomanız varsa, bunun zorlu dönemlerde size yardımcı olabileceğini görmelisiniz.

3. Hediye Fikri
Sahte diploma de mükemmel bir hediye fikri olabilir. Yukarıda belirtildiği gibi, çok çalışan bir sevdiğiniz varsa, o zaman sahte bir diploma onu motive ederken, onun sıkı çalışmasını önemsediğinizi ve ondan etkilendiğinizi göstermenize yardımcı olabilir.

Elbette harika bir şaka hediyesi de olabilirler. Her şeyi biraz bilen bir arkadaşınız varsa, biraz gönülsüz şaka için bir yenilik diploması satın alabilirsiniz. Örnek olarak, insanlara sık sık siyaset hakkında ders veriyorlarsa, o zaman onlara gülmek için siyaset biliminde sahte bir derece satın alabilirsiniz.

4. Yer Tutucu Diploma
Sahte bir diploma da gerçek diplomanın yerini alabilir. Hala okuyorsanız, satılık sahte bir diploma bulabilir ve gerçeğini alana kadar bunu duvarınıza asabilirsiniz. Ek olarak, hak kazandıktan sonra bile orijinalin gelmesi aylar alabilir.

Açıkçası, bir iş başvurusunda bulunuyorsanız veya birisi diploma hakkında yorum yaparsa, dürüst olmak önemlidir, çünkü sahte bir diploma asla birini aldatmak için kullanılmamalıdır.

5. Ofis Dekorasyonu, Onu Duvarına As.
Diplomalar bir ofiste mükemmel ve ilginç dekorasyonlar yapabilir. Ofisinizi dekore etmek ve duvarınıza asmak daha çekici, davetkar ve ilgi çekici bir alan haline getirmek için çevrimiçi olarak birden fazla sahte diploma satın alabilirsiniz. Kimseyi aldatmadığınız ve her türlü göz alıcı, renkli ve güzel diplomaları çevrimiçi oluşturabildiğiniz sürece bunların sahip olduğunuz nitelikler olması gerekmez.

6. Ziyaretçileri Etkileyin
Buradan yola çıkarak, diplomalarla dolu bir duvarın her zaman başkalarını etkileyeceğini göreceksiniz. Yukarıda belirtildiği gibi, özellikle iş başvurusu söz konusu olduğunda insanları kandırmaya çalışmamalısınız, ancak ofis alanınızdaki birden fazla diplomanın iş arkadaşlarınızı etkileyeceğini ve insanların size davranış şeklini değiştirebileceğini görebilirsiniz.

7. Gerçek Bir Diplomayı Koruyun
Sahte diploma almanın bir başka mantıklı nedeni de gerçek diplomanızı korumaktır. Gerçek belgeye ne zaman ihtiyaç duyacağınızı asla bilemezsiniz ve onu ofisinizin duvarına asarak riske atmış olursunuz, bu nedenle orijinal belgeyi korumak için sahte bir diploma kullanılabilir.

Değiştirmek zor olabilir, bu yüzden dekoratif amaçlar için sahte bir diploma kullanmak ve gerçek olanı güvenli ve korumalı bir yerde (evde kilitli bir çekmecede bir klasör gibi) saklamak en iyisidir.

8. Eğlencesine
Bir sahte diploma satın aldığınızda, yakında bir tane daha alıp bir koleksiyona başlama şansınız yüksektir. Özellikle yaratıcı olmanız için bir şans oldukları ve evinizi ve/veya ofisinizi dekore etmek için kullanılabildikleri için, onları toplamak çok eğlencelidir.

Hologramlar, kabartma amblemler ve kabartmalı mühürler ve özel tasarımlar kullanabilen deneyimli bir sahte diploma sağlayıcısından satın aldığınızda, kendinizi her türlü sahte dereceyi denerken bulacaksınız ve bu çok eğlenceli olabilir.

9. Daha İyi Görünüm
Bazen bir diplomanın görünüşü sizi hayal kırıklığına uğratır (özellikle birkaç yıldır sıkı bir şekilde çalışıyorsanız). Ayrıca gerçek diplomalar korunmadığı takdirde yıllar içinde kalitesi bozulabilir ve eskiyebilir. Bu nedenle, donuk veya yorgun görünen bir diplomanın görünümünü canlandırmanın bir yolu olarak sahte bir diploma bulabilirsiniz.

10. Uzmanlığı Sergileyin
Birçok kişinin becerileri ve/veya bilgisi vardır, ancak bunu destekleyecek dereceleri yoktur. Uzmanlığınızı sergilemenize, güveninizi artırmanıza ve yeteneklerinizi ve/veya bilginizi göstermenize olanak tanıdığı için sahte bir diploma harika bir fikirdir.

Okulda öğrenemeyeceğiniz bazı beceriler/bilgiler vardır veya resmi bir nitelik olmadan güçlü bilgilere sahip olabilirsiniz ve bunu ofis duvarlarında gururla sergileyebilecek olanlar sadece üniversiteye gidenler olmamalıdır.

Hemen Sahte Diploma Alın
Gördüğünüz gibi, sahte diploma almak için birçok pratik, eğlenceli ve dekoratif sebep var. Bu, ister mevcut bir diplomayı korumak veya değiştirmek, ister ofisinizin görünümünü iyileştirmek veya bir arkadaşınıza hediye etmek olsun, sahte bir diploma tasarlamayı eğlenceli ve yaratıcı bir süreç olarak bulacaksınız ve nihai üründen kesinlikle etkileneceksiniz. .

WHATSAPP REFERANSLARIMIZA GÖZ ATTINIZ MI ?