Bir Diplomayı Gerçek Kılan Nedir?

İster orijinal diplomanızı kaybetmiş olun, ister kişisel nedenlerle yeni kopyalara ihtiyacınız olsun, gerçek bir diploma almanın birkaç yolu vardır. Birincisi, yeni bir sertifika talep etmek için kurumla iletişime geçebilirsiniz. Ancak bu süreç genellikle çok paraya mal olur ve çok zaman alır. Alternatif olarak, çevrimiçi olarak sahte bir diploma satın alabilirsiniz.

Bu, hangi amaca hizmet ederse etsin ihtiyacınız olan diplomayı çoğaltmayı amaçlayan, üçüncü taraf bir sağlayıcı tarafından verilen bir belgedir. Kulağa ne kadar iyi gelse de, bir dezavantajı da var ve o da, tüm hizmet sağlayıcıların gerçek bir diploma oluşturmamasıdır. Bu nedenle, kolayca bir sahtekarlık olduğu tespit edilebilir ve bu nedenle iptal edilebilir. Bu nedenle, bu sahte diploma önemli bir işe başvurmak, eğitiminizi ilerletmek veya başka bir şey için kullanıyorsanız, bu kadar orijinal olmayan bir belge kullanmak işe yaramaz.

Bu makalede, gerçek bir diplomanın özelliklerinin neler olduğunu ve bu kriterleri nasıl karşıladığını öğreneceksiniz .

Gerçek Bir Diplomanın Nitelikleri

Diğer resmi belgeler gibi diplomalar da belirli yönergelerle yapılır ve çeşitli unsurlardan oluşur. Bu faktörler, gerçek bir diplomayı sahte bir diplomadan ayırt etmenin anahtarıdır. Bunlar şunları içerir:

Kağıt Kalitesi

Bir diplomanın kağıt kalitesi bir kurumdan diğerine değişebilir, ancak hepsinin güvenilirliği ve orijinalliği için gerekli olan belirli bir dokusu, boyutu ve rengi vardır. Çoğu durumda, okullar kalın ve sağlam, yüksek kaliteli kağıt kullanır. Ayrıca belirli bir doku ve parlaklık sağlayan kağıtlar kullanırlar. Bu bileşenlerin tümü, kurumlarına özgü bir diploma oluşturmak için birlikte çalışır.

Sahte bir diplomanın gerçekmiş gibi geçmesi için kağıt kalitesi, dokusu ve boyutunun aslına mümkün olduğunca yakın olması gerekir.

Mühürler

Dikkate alınması gereken bir diğer faktör de contadır. Fark ettiyseniz, orijinal diplomaların sayfanın bir yerinde özelleştirilmiş kabartmalı altın varak mührü vardır. Bazı diplomalarda mühürler sağ alt köşede, bazılarında ise alt ortada bulunur. Yerleştirme sonuçta okula bağlıdır. Ancak ne olursa olsun, belgenin gerçekliğini doğrulamak için kullanıldığı için bu bileşenin varlığı önemlidir. Üstelik profesyonel bir görünüm sunuyor.

Bu unsurun düzgün bir şekilde çoğaltıldığından emin olmak için, yedek diploma şirketleri aynı mührü dahil etmeye çalışacaktır. Orijinal bir belge olarak geçmesini sağlamak için mührün ayrıntılarına ve konumuna odaklanacaklar.

Filigran

Bazı kurumlar, mümkün olduğu kadar benzersiz kılmak için bir diploma verirken bir filigran entegre eder. Ancak bundan daha fazlası, filigran, belgenin sahtesini yapmayı zorlaştırmak için çalışır. Neyse ki, bu güvenilir sahte diploma sağlayıcıları için bir engel değildir. mümkün olduğunca orijinal görünmesi için aynı filigranı taşıyan bir diploma tasarlayabilir.

Yazı Tipi ve Renk

Çoğu zaman, akredite üniversitelerin ve kolejlerin resmi diplomaları, yeterince gösterişli olan ancak geleneksel yazılı basında yaygın olmayan Eski İngilizce veya Gotik yazı tiplerini kullanır. Bu yazı tipleri genellikle diplomalarla ilişkilendirilirken, bunlar tüm kurumlar için geçerli değildir.

Bazıları basit ve süssüz serif yazı tiplerini kullanabilirken, diğerleri sans serif yazı karakterleri gibi daha modern ve minimalist yazı tiplerini kullanabilir. Genel halka sunulan stillerin dışında, bazı okullar ve kolejler kendilerine özgü resmi yazı tiplerini kullanır. Mevcut birçok yazı tipi arasında, özelleştirilmiş yazı tiplerinin çoğaltılması en zor olanıdır, ancak imkansız değildir.

Potansiyel şirketiniz bu nedenle, farklı yazı tiplerinin ne olduğu ve bunların nasıl kullanılacağı konusunda daha derin bir anlayışa sahip olmalıdır. Orijinali taklit etmek için yazı tipinin belirli renk tonuna (siyah, lacivert, koyu kahverengi veya kırmızı) karşı da dikkatli olmalıdırlar.

Bu ayrıntılar ilk bakışta önemsiz görünebilir, ancak olabildiğince eksiksiz ve kesin olmak, sahte bir diplomanın gerçek görünmesini sağlayan şeyin belirleyici özelliğidir.

Resmi Logolar ve Amblemler

Yazı tipinin yanı sıra her okul logosunu veya resmi amblemini diplomaya dahil edecektir. Bu nedenle, boyutun, rengin ve yerleşimin orijinalle aynı olmasını sağlamak için bu öğeler çoğaltma işlemine dikkatlice entegre edilmelidir. En küçük değişiklikler, sahte diplomanın kalitesinde önemli bir fark yaratabilir. Bu nedenle, bu unsurlara çok dikkat etmek zorunludur.

Kişisel bilgi

Gerçek bir sahte diploma oluşturmanın son ve son bileşeni kişisel bilgilerinizdir. Bir lise veya üniversite diplomasında bulacağınız temel ayrıntılardan bazıları şunlardır:

  • Okul Adı
  • Mezunun adı
  • Okulun bulunduğu şehir, ilçe ve eyalet
  • Derece
  • Mezuniyet Tarihi
  • imzalar
  • Belgenin orijinalliğini doğrulamak için bu ayrıntılarda yazım hatası bulunmamalı ve orijinal belgeyle aynı yazı tipi ve konumu takip etmelidir.

Ek olarak, gerçek akademik kurumlar diplomayı imzalamak için gerçek mürekkep kullanır. Her öğretim üyesinin adı ve ataması doğru olmalı ve imzaları zorlamadan ziyade doğal görünmelidir. Bu küçük ayrıntılara dikkat etmek, tüm belgenin orijinalliğini tamamlayabilir.

 Sahte Diplomanızı Nasıl Oluşturur?

2009’dan beri güvenilir sahte diploma sağlayıcısıdır. Şirket, bugün piyasadaki en iyi yedek transkriptleri, diplomaları ve güncel diplomaları sunmaktadır. Ürünün maksimum orijinalliğini sağlamak için ayrıntılara ve bütünlüğe odaklanırlar. Diplomanın tüm yönleriyle yakından ilgilenerek, size standartlarınızı karşılayan bir belge sağlayabilirler.

Herhangi bir nedenle yeni bir diploma almanız gerekirse,  ile ihtiyacınız olan her şeye sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.