30 Günde Üniversite Diploması

30 günde diploma satın al

30 günde üniversite diploması almak isteyenlerin en çok talep oluşturduğu okul olan anadolu üniversitesi lisans ve ön lisans diplomaları için 30 gün beklemeniz gerekmiyor, 1 hafta gibi kısa sürede diplomanızı teslim alabilirsiniz.

Sadece anadolu üniversitesi için değil bu en basiti ve yaygın olduğu için kabul görse de tüm okulların diplomaları 30 gün değil 1 haftada en geç e-devlet onaylı olarak siparişiniz sizlere kargo edilir.

Aynı şekilde lise diplomaları içinde bu geçerli olup, meslek lisesi, anadolu lisesi, dün lise, ticaret lisesi ve fen lisesi gibi tüm liselerin diplomaları da e-devlet onaylı olarak 30 günde lise diploması olarak değil, maksimum 1 hafta içerisinde sizlere sunulur.

Teknolojinşin geliştiği ve günden güne ilerlediği çağımızda e-devlet onaysız diplomasız kimse kalmasın kampanyamız ile sizde en kısa sürede onaylı noterli ve transcriptl diplomalarına kavuşabilirsiniz.

Bu diplomalar ile özel sektör başta olmak üzere, kurumsal firmalarda ve belediye gibi kamu ve kurumlarda resmi olarak hazırlandığından sorun yaşanmaz ve her alanda kullanılabilir. Yanında noterli sureti de gelmektedir. Noterli suret ekstra olarak hazırlanmaktadır ve fiyatın içindedir.

30 günde üniversite diploması diye adlandıralan belgenizin fiyatı e-devlet onayı noteri ve transcripti dahil 4.000 TL olup 3 ay taksitle ödenebilmektedir.

Lise diplomaları ise 2.000 TL olup aynı şekilde 3 ay içerisinde ödenebilir. Sizde diploma siparişi vermek ücretsiz diploma taslağınız için form doldurabilir detaylı bilgi için whatsapp dan bizlere yazabilirsiniz.