E-Devlet Onaylı Diploma Satın Al

E-devlet onaylı diploma satın al ile sizde kariyerinizde ilerleyebilir, istediğiniz sektör de iş bulma fırsatı elde edebilirsiniz. Matbaa ofisi olarak sizlere eşsiz bir fırsat sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Türkiye deki tüm üniversitelerin e-devlet onayı tarafımızca yapılmaktadır.

Ayrıca e-devlet kaydı yanında noter tastikli sureti, transcript ve ek ücret karşılığında yine onaylı vize için apostil hizmetimizde bulunmaktadır. Tüm diplomalarımız yeni formatlarda yani 2019 ve üzeri tarihliler de karekodlu olarak hazırlanmatadır, karekod okutulduğunda mezun bilginiz çıkmaktadır.

Resmi olarak hazırlanan e-devlet onaylı diploma satın al ile sahte ve replika olmayıp tamamiyle devlet nezdinde orjinal ve kabul gören diplomalardır. Yurtdışı Vize için diploma, yurtdışı okul kaydı, yüksek lisans başvurusu yapılabilirsiniz. Özel sektör dışında devletin her alanında rahatlıkla onaylı bu diplomaları kullanabilirsiniz.

Orjinal gerçek diploma kullanarak sizde sahte diploma kullanmak zorunda kalmaz, edevletten istediğiniz zaman öğrenim belgesi sorgulama belgesinden diplomanızın edevlette kaydını istediğiniz firmaya yada kuruma sunabilirsiniz.

Başlıca E-devlet onaylı diploma satın al ile ilgili yaptığımız üniversiteler aşağıdadır. Aşağıda yazmaktadır diğer üniversiteler için whatsapp dan bilgi alabilirsiniz.

Abant üniversitesi, acıbamdem üniversitesi, adıyaman, adnan menderes, afyon kocatepe, ahi evran üniversitesi, ahmet yesevi, akdeniz, aksaray, altınbaş, amasya üniversitesi, anadolu ünüversitesi, ankara, arel, atatürk erzurum, atılım, bartın, başkent, batman, bayburt, beykent, bilecik, bilgi üniversitesi, bilkent, boğaziçi, bursa, bülent ecevit,celal bayar, cumhuriyet sivas, çağ üniversitesi, çanakkale, çankaya, çankırı karatekin, çukurova, dicle, doğu akdeniz, doğuş, dokuz eylül, dumlupınar, düzce, ege, erciyes, erzincan, erzurum teknik, esenyurt, fatih sultan mehmet, fırat üniversitesi, gazi, gaziantep, gebze, gelişim, giresun, girne amerikan, gümüşhane, hacettepe, haliç üniversitesi, harran, hasan kalyoncu, hitit, inönü üniversitesi, iskenderun teknik, islami bilimler üniversitesi, ısparta, istanbul üniversitesi, istanbul bilim, istanbul gelişim, kültür, istanbul teknik, ticaret, istinye, ışık, izmir ekonomi, izmir katip çelebi, izmir meslek yüksekokulu, kadir has, kahramanmaraş sütçü imam, karabük, karadeniz teknik, karamanoğlu, karatay, kastamonu üniversitesi, kırıkkale, kırklareli, kocaeli, koç üniversitesi, konya, kültür, lefke kıbrıs, maltepe, marmara üniversitesi, medipol, mehmet akif, mersin, mimar sinan, muğla sıtkı koçman üniversitesi, mustafa kemal, namık kemal, necmettin erbakan üniversitesi, nevşehir, niğde, nisa, nişantaşı, nuh hacı yazgan, ortadoğu teknik üniversitesi odtü, okan, ondokuz mayıs, osmangazi, osmaniye korkut ata, özyeğin üniversitesi, pamukkale, piri reis, sakarya, selçuk, sinop, süleyman demirel, namık kemal, tobb, trakya üniversitesi, uludağ üniversitesi, uşak üniversitesi, üsküdar, van, yakın doğu üniversitesi, yalova, yaşar, yeditepe, yıldız teknik üniversitesi, yozgat, zaim üniversitesi

Türkiye de ki tüm devlet özel üniversite ve lise okullarının diplomalarını e-devlete kaydını yapmaktayız  SAHTE DİPLOMA ‘ ya son diyerek sizleri E-devlet onaylı diploma satın al ekranımıza davet ediyoruz.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Sub-domains

GÖSTERMELİK DİPLOMA

2.000 TL

TEK SEFERLİK

E-Devlet Onayı YOK

Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak


LİSE DİPLOMASI

4.000 TL

2.000 TL ÖN ÖDEME X2 TAKSİT

E-Devlet ve Okul Sisteminde Kayıtlı

Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak

ÖNLİSANS DİPLOMASI

8.000 TL

2.000 TL ÖN ÖDEME X4 TAKSİT

E-Devlet ve Okul Sisteminde Kayıtlı


Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak

LİSANS DİPLOMASI

10.000 TL

2.000 TL ÖN ÖDEME X4 TAKSİT

E-Devlet ve Okul Sisteminde Kayıtlı


Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak