Göstermelik Diploma

göstermelik diploma
göstermelik diploma

Göstermelik diploma, Aileye göstermelik diploma benzer diploma yani orjinal diplomanın aynısı olarak da bilenen okulunu bitirememiş, çevresine mezun olduğunu söylediği halde mezun olamamış, ailesine bu yıl okulu bitiremediğini söyleyemeyenler için hazırlanan diplomalardır.

 

Bu tür diplomalarla çevrenize diplomanızı gösterebilirsiniz ve kimse görüntüsünden, kağıt kalitesinden mühüründen, imzasından, kabartmasından hologramına kadar gerçek olmadığını asla anlayamacaktır.

Gerçeğinden Farkı Nedir ?

Göstermelik diploma gerçek diploma dan tek farkı, gerçek diplomalar yök ve edevlette kayıtlıdır ancak göstermelik diplomalar görüntüde gerçeğinden farksız olsada, sisteme kayıtlı değildir.

Hangi Okullar Var?

Türkiye’ de bulunan tüm üniversite ve liselerin okullarının diploma formatları bulunmaktadır. Lisans, önlisans, meslek yüksek okulu olarak 200 ün üzerinde üniversitenin diplomaları geçmişe dönük yada güncel yıla ait vardır, örneğin 1990 yılına aitte var 2023 yılına ait diplomaların formatları bulunmaktadır.

Beraberinde Neler Geliyor ?

Her ne kadar göstermelik diploma diye anılsada, yanında noter tastikli örneği (bazı şiketler noter suret istendiği için gönderiyoruz) ve transcript ders notlarınızı da beraberinde göndermekteyiz ve hepsi fiyata dahildir.

Fiyatı Nedir ?

Göstermelik diplomaların derecesi ne olursa olsun (lisans, ön lisans ve meslek yüksek okulu, düz lise, meslek lisesi) fiyat 2.000 TL dir.

Kapıda Ödeme Varmı ?

Hayır kapıda ödeme yoktur.

Elden Teslimat Varmı?

Hayır elden teslimat yoktur.

Ödemeyi Nasıl Yapıyorum ?

Ödemeyi önce size hazırladığımız ücretsiz taslağı gördükten sonra yapıyorsunuz, size öncelikle sizin adınıza sizin bilgileriniz ile bir örnek hazırlıyoruz ve bu örneği onaylarsanız sizin içinde uygunsa ödeme yapıyorsunuz ve bizde diplomanızı matbaa atölyemiz de hazırlayarak sizlere kapalı zarfında kargo ediyoruz.

Kargom Kaç Günde Ulaşır ?

Ödeme yapıldıktan sonraki iş günü, baskı ve mühür işlemlerinden sonra kargo edilir, kargonun sizlere ulaşması örneğin (ankaraya 2 gün, artvine 4 günde ulaşmaktadır.) Uzaklık sizlere örnek olması açısından verilmiştir. Genel olarak 2-4 gün arasında kargo sizlere ulaşır ve kargo ödemesi yoktur.

Tamam Ne Yapmalıyım ?

Öncelikle hangi okulun diploması gerekli ise, sitemizde bulunan üniversite talep formunu doldurmalısınız, akabinde müşteri temsilcimiz sizlere taslağınızı hazırlayacaktır, taslak hazırlanması genelde aynı gün içinde gerçekleşir ancak meai saatleri içerisinde mümkümdür (09:00 – 18:00)

Size Nasıl Güvenebilirim ?

Bu konuda gelen oldukça fazla şikayet olduğunu söylemeden direk bize güvenebilirsiniz demek yanlış olurdu, ancak eğer bir diplomaya ihtiyacınız varsa ve güvenilir bir matbaa da göstermelik diplomanızı yaptırmak isterseniz bu kesinlikle biz olmalıyız çünkü işimizi seviyoruz ve bu işte en iyisiyiz.